Witaj! ZALOGUJ SIĘ

Moje Fascynacje

Polityka prywatności

Od 25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy Państwa poinformować o przetwarzaniu danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje na ten temat.

Czytaj dalej...

Zrozumieć siebie

Mówił, że szczęśliwym bywał. Swoim studentom z piątku na poniedziałek zadawał zadanie: napisać pięć dobrych rzeczy, które zdarzyły się przez ostatni tydzień w ich życiu, w ich rodzinie, w ich społeczności, w ich kraju i na świecie. Po to, by znaleźli równowagę. Bo tak wiele wokół dzieje się złego, że zaczynamy tracić z oczu to, co dobre. A dobre przecież objawia się nam codziennie. Wystarczy to dostrzec.  

Czytaj dalej...

Język ciała

„TED Talks” to ok. 20-minutowe prezentacje, które odbywają się co roku na konferencjach organizowanych przez amerykańską fundację non profit Sapling Foundation. Jej celem jest – jak głosi motto – „propagowanie idei wartych propagowania”. Poruszane tematy dotyczą nauki, technologii, ekologii, polityki, rozwoju ludzkości, biznesu i marketingu. Wśród prelegentów znajdują się eksperci w najróżniejszych dziedzinach, w tym także znane nazwiska oraz laureaci Nagrody Nobla. Każda z prezentacji jest fascynująca, niepowtarzalna, przepełniona wiedzą i ideami. To po prostu 20 - minutowe majstersztyki, to co !

Czytaj dalej...

Na Facebook`u

Najczęściej czytane