fbpx
Witaj! ZALOGUJ SIĘ

Konsultacje

Witaj,

Skoro tu zagladasz znaczy to, że coś Cię trapi i szukasz sposobów na rozwiązanie swojego problemu. Nie masz wsparcia w otoczeniu, a może masz, ale niewystarczające. Może podjąłeś już niejedną próbę, ale wciąż ponosisz porażki.

Jestem przekonana, że wspólnie możemy się zmierzyć z Twoim wyzwaniem.

KIM JESTEM ?

Jestem doktorem nauk społecznych oraz certyfikowanym trenerem. Od 2008 wdrażam projekty szkoleniowe, ale oferuję również swoje usługi w formie konsultacji tym wszystkim, którzy chcą rozwiązać konkretny problem lub szukają określonego rozwiązania.

Moimi klientami są przede wszystkim Polacy mieszkający za granicą, którzy chcą w nowym kraju osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia osobistego lub zawodowego. 

Uważam, że można rozwiązać każdy problem i patrzę na trudności jak na szansę, tyle że w przebraniu. Każdy może zmienić siebie albo swoje życie na takie, na jakim mu najbardziej zależy. Tworzyć szczęśliwy i wspierający związek. Pracować w zawodzie, który daje pieniądze i satysfakcję. Mocno stanąć na nogach i realizować swoje marzenia. Jedynym warunkiem jest wiedzieć jak to zrobić i znaleźć osobę, która może Ci w tym pomóc. 

ALE UWAGA ! 

Nie wszystko będzie łatwe i szybkie do zrealizowania, bo przecież zmiana to proces. Być może na początku nie spodoba Ci się to, co powiem. Ale jestem godnym zaufania doradcą, który szybko znajdzie rozwiązanie i wskaże, jak należy je wdrożyć. 

JAK WYGLĄDA TAKA SESJA ?

Uczestnik moich konsultacji przedstawia w trakcie spotkania problem, z którym się mierzy i wspólnie zastanawiamy się nad przyczynami jego powstania i efektywnymi sposobami poradzenia sobie z nim. Wspólnie budujemy strategię działania, dlatego moje konsultacje noszą raczej znamiona poradnictwa, w mniejszym stopniu coachingu. 

Spotkania odbywają się online. Należy rezerwować terminy z wyprzedzeniem.

CENA

  • POWERSESSION - 1 godzina - 25 euro
    Analiza sytuacji, określenie planu działania, rozwiązanie problemu.
  • CONSULTINGSESSION - 3 godziny - 65 euro
    Budowanie szczegółowej strategi działania 

KONTAKT

Telefon: 0049 015759077297
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

        Porozmawiaj ze mną, a pokażę Ci swój punkt widzenia i pomogę zmierzyć się z trudnościami. Inwestycja w siebie, inwestycja w wiedzę, to najlepsza inwestycja. Konsultacje ze mną to bardzo poukładana droga, która zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz.

           To co ? Do zobaczenia, do usłyszenia !

 

Ściskam serdecznie, 
Dr Adrianna Tomczak

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Na Facebook`u

Najczęściej czytane