fbpx
Witaj! ZALOGUJ SIĘ

Konsultacje

Witaj,

Skoro tu zagladasz znaczy to, że coś Cię trapi i szukasz sposobów na rozwiązanie swojego problemu. Nie masz wsparcia w otoczeniu, a może masz, ale niewystarczające. Może podjąłeś już niejedną próbę, ale wciąż ponosisz porażki.

Jestem przekonana, że wspólnie możemy się zmierzyć z Twoim wyzwaniem.

KIM JESTEM ?

Jestem doktorem nauk społecznych oraz certyfikowanym trenerem. Od 2008 wdrażam projekty szkoleniowe, ale oferuję również swoje usługi w formie konsultacji tym wszystkim, którzy chcą rozwiązać konkretny problem lub szukają określonego rozwiązania.

Moimi klientami są przede wszystkim Polacy mieszkający za granicą, którzy chcą w nowym kraju osiągnąć sukces na różnych płaszczyznach życia osobistego lub zawodowego. 

Uważam, że można rozwiązać każdy problem i patrzę na trudności jak na szansę, tyle że w przebraniu. Każdy może zmienić siebie albo swoje życie na takie, na jakim mu najbardziej zależy. Tworzyć szczęśliwy i wspierający związek. Pracować w zawodzie, który daje pieniądze i satysfakcję. Mocno stanąć na nogach i realizować swoje marzenia. Jedynym warunkiem jest wiedzieć jak to zrobić i znaleźć osobę, która może Ci w tym pomóc. 

ALE UWAGA ! 

Nie wszystko będzie łatwe i szybkie do zrealizowania, bo przecież zmiana to proces. Być może na początku nie spodoba Ci się to, co powiem. Ale jestem godnym zaufania doradcą, który szybko znajdzie rozwiązanie i wskaże, jak należy je wdrożyć. 

JAK WYGLĄDA TAKA SESJA ?

Uczestnik moich konsultacji przedstawia w trakcie spotkania problem, z którym się mierzy i wspólnie zastanawiamy się nad przyczynami jego powstania i efektywnymi sposobami poradzenia sobie z nim. Wspólnie budujemy strategię działania, dlatego moje konsultacje noszą raczej znamiona poradnictwa, w mniejszym stopniu coachingu. 

Spotkania odbywają się online. Należy rezerwować terminy z wyprzedzeniem.

CENA

  • POWERSESSION - 1 godzina - 25 euro
    Analiza sytuacji, określenie planu działania, rozwiązanie problemu.
  • CONSULTINGSESSION - 3 godziny - 65 euro
    Budowanie szczegółowej strategi działania 

KONTAKT

Telefon: 0049 015759077297
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

        Porozmawiaj ze mną, a pokażę Ci swój punkt widzenia i pomogę zmierzyć się z trudnościami. Inwestycja w siebie, inwestycja w wiedzę, to najlepsza inwestycja. Konsultacje ze mną to bardzo poukładana droga, która zaprowadzi Cię tam, gdzie chcesz.

           To co ? Do zobaczenia, do usłyszenia !

 

Ściskam serdecznie, 
Dr Adrianna Tomczak

Ada Tomczak

Ten blog powstał ponieważ uważam, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Ja przewróciłam swoje życie do góry nogami. Wiem, co to brak sił, by podnieść się z łóżka. Ale wiem również, że wszystko co złe też się kiedyś kończy. Codziennie ryzykuję, działam, podejmuję wyzwania, by moje życie było takie, jak chcę: zdrowe, aktywne, szczęśliwe. Ty również możesz to zrobić.

Czytaj dalej... ]

Strona: www.emigracjaposukces.com Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na Facebook`u

Najczęściej czytane