Witaj! ZALOGUJ SIĘ

BONN - 13 Kwietnia 2019

Warsztaty „To jest Twój czas” jest autorskim programem przygotowanym specjalnie dla emigrantek. To nie tylko inspiracja i motywacja do działania, lecz narzędzia potrzebne do wprowadzenia zmian w swoim życiu na dwóch płaszczyznach - wewnętrznej i zewnętrznej.

DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ NA WARSZTATY DO BONN  ?

Dziś kobiety chcą czegoś więcej i coraz odważniej, wbrew wszelkim trudnościom, idą do przodu. Polki sobie radzą. Nadszedł więc najwyższy czas, by sięgnąć po to, co dla nas ważne i zatroszczyć się o siebie. Nie marnuj już więcej czasu, koniec z wymówkami ! To jest Twój czas, a my pomożemy Ci ruszyć z miejsca ! 

Po trzech latach pracy nad analizą potrzeb osób, które mieszkają za granicą powstał AUTORSKI I JEDYNY taki na rynku program warsztatów skierowany do emigrantów. To zmiana na poziomie wewnętrznym i zewnętrznym.

WARSZTATY SKŁADAJĄ SIĘ Z DWÓCH MODUŁÓW:

 1. HERstory
 2. Kobiecy Challenge 

MODUŁ I. HERSTORY

Jest wiele poradników na odniesienie sukcesu i wydaje się, że wszystko zostało już powiedziane/napisane. A jednak tak wiele osób wciąż nie rusza z miejsca i nie kończy tego, co zaczęło. Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia tych, którzy zmagali się z podobnymi sytuacjami. Takich jak Ty - emigrantek !

Podczas moich warsztatów nie poznasz prostego równania na sukces, nie usłysz magicznych zaklęć ani efektownych haseł, że „wszystko jest możliwe”. To intensywne spotkanie, podczas którego otrzymasz konkretną wiedzę i narzędzia, dzięki czemu zrobisz pierwszy krok do zmiany, na której Ci najbardziej zależy

Podczas tej części warsztatów nauczysz się, jak:

 1. Przygotować się na zmiany i określić swoje wartości
 2. Znaleźć na siebie pomysł na emigracji
 3. Przestać wreszcie odpuszczać - siebie, swoje plany, swoje marzenia
 4. Budować pewność siebie
 5. Stawiać sobie konkretne cele i je skutecznie realizować
 6. Zarządzać swoim czasem i być bardziej konsekwentną 

MODUŁ II. KOBIECY CHALLENGE

Podczas drugiej części spotkania poznasz ideę powstania "Kobiecego Challenge'u" czyli projektu mającego na celu motywowanie kobiet do wizerunkowych zmian i samorozwoju. W przyjaznej i bezpiecznej atmosferze przy wsparciu ekspertów przekonasz się, że wizerunkowa metamorfoza to coś więcej niż tylko zwykła zmiana wyglądu.

Często powtarzamy, że kobiecość nie zna granic w postaci rozmiaru, wieku czy wagi. Same jesteśmy kobietami o różnych rozmiarach i doskonale rozumiemy damskie problemy. Brak zadowolenia ze swojego wyglądu, brak wiary w siebie i swoje możliwości, niskie poczucie własnej wartości to tylko niektóre z nich.

Projekt „Kobiecy Challenge” powstał po to, aby pomagać kobietom odnajdywać życiową równowagę i na nowo odkrywać siłę płynącą z kobiecości. Inspirujemy do samorozwoju i wizerunkowych przemian.

Podczas tej części warsztatów nauczysz się, jak:

 1. „Jak dbać o piersi i odpowiednio dobrać biustonosz” - spotkanie z brafitterką Barbarą Ceską – Szatkowską + indywidualne konsultacje na osobności.
 2. „Jak zrobić profesjonalny makijaż dzienny krok po kroku” – pokaz technik makijażu w wykonaniu ekspertek „Kobiecego Challenge’u”.

KIM JESTEŚMY ?

Dr Adrianna Tomczak 

Doktor nauk społecznych, certyfikowany trener rozwoju osobistego. Mam za sobą 11 lat pracy jako szkoleniowiec. Prowadzę blog „Emigracja po Sukces”, gdzie wspieram emigrantów we wprowadzaniu pozytywnych zmian w swoim życiu. Jestem autorką e-booka „Bo wszystko zaczyna się od pierwszego kroku…”. Specjalizuję się w zarządzaniu zmianą, motywacji, zarządzaniu czasem, wyznaczaniu i osiąganiu celów, kreowaniu wizerunku osób i firm oraz autoprezentacji. Prywatnie jestem mamą nastolatki, żoną, właścicielką czarnego labradora. Kocham bieganie i góry, nie mogłabym żyć bez książek.

Izabela Tomiczek-Pitlok 

Pomysłodawczyni i mózg operacji „Kobiecy Challenge”. Każdego dnia udowadniam światu, że siła jest kobietą, a trudne doświadczenia są po to, aby móc się o niej przekonać. Jestem pełna energii i chęci pomocy innym. Urodzona organizatorka, która działanie ma we krwi. Otwarta na świat i ludzi. Kocham podróże. Wierzę, że dobro powraca, dlatego pragnę pomagać kobietom i inspirować je do zmian. Mam głowę pełną pomysłów, które sukcesywnie wprowadzam w życie. 

Aneta Stefańska 

Stylistka „Kobiecego Challenge'u”. Nieustannie tropię modowe trendy i inspiruję kobiety do wizerunkowych przemian. Wierzę, że piękno ukryte jest w każdej z nas. Przeprowadzam wizerunkowe metamorfozy i dzielę się swoją wiedzą. Pomagam kobietom odnaleźć swój styl i pokazuję im, jak pięknie mogą wyglądać. Ukończyłam kurs osobistej stylistki uzyskując certyfikat New Style Academy.

DLA KOGO SĄ WARSZTATY ?

Emigrując podjęliśmy jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu, jednak wiele z nas po drodze przystanęło w miejscu. Nie rozwijają się, nie sięgają po swoje marzenia. Nie mają na siebie pomysłu na emigracji, więc zadowoliły się „tu i teraz” podróżując przez życie bez celu. Niektóre mają w sobie energię, pasję, chęć działania, ale nie wiedzą, jak zacząć czekając na właściwy moment. A ten wciąż nie nadchodzi.

Czujemy się zagubione, tracimy wiarę w siebie i swoje możliwości. My również przez to przechodziłyśmy. Doskonale wiemy, jak ważne jest wówczas wsparcie.

Dlatego jeśli:

 • zależy Ci na rozwoju osobistym
 • czujesz się samotna i zagubiona na emigracji
 • szukasz bratniej duszy i kobiecego wsparcia
 • pragniesz zmiany wizerunku i własnego stylu w modzie
 • chcesz zadbać o siebie i przekonać się jak pięknie możesz wyglądać
 • chcesz świetnie się bawić w kobiecym gronie…

NIE może Ciebie zabraknąć na tych warsztatach ! 

 

PROGRAM WARSZTATÓW:

Moduł I - godz. 9.00 - 12.30

Zajęcia

Przerwa kawowa

Zajęcia

Lunch

Moduł II - godz. 13.00 - 17.00

Zajęcia

Przerwa kawowa

Zajęcia

Losowanie nagród

Zakończenie

Każda uczestniczka otrzyma upominki, natomiast na zakończenie warsztatów wśród uczestniczek zostana rozlosowane dodatkowe nagrody.

 

Miejsce: Restauracja "Polonia" Bonn

Kiedy: 13.04.2019

Koszt: 49 euro

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. 

Tel: ADA: 015759077297  IZA: 015217482930

I PAMIĘTAJ …

Nie ma znaczenia czego mają dotyczyć zmiany i na jakiej płaszczyźnie chcesz je wprowadzić - zawodowej, osobistej, społecznej, wizerunkowej. Co oznacza dla Ciebie sukces i z czym się na co dzień mierzysz. Ile razy próbowałaś i ile razy odpuściłaś. Zacznij z nami jeszcze raz ! 

Przyjedź na warsztaty i zacznij wprowadzać mądre zmiany w życiu ! 

Zabierz ze sobą bliską Ci osobę i ZAREZERWUJCIE MIEJSCA JUŻ DZIŚ !

Do zobaczenia 13 kwietnia ! 

Ada Tomczak

Ten blog powstał ponieważ uważam, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Ja przewróciłam swoje życie do góry nogami. Wiem, co to brak sił, by podnieść się z łóżka. Ale wiem również, że wszystko co złe też się kiedyś kończy. Codziennie ryzykuję, działam, podejmuję wyzwania, by moje życie było takie, jak chcę: zdrowe, aktywne, szczęśliwe. Ty również możesz to zrobić.

Czytaj dalej... ]

Więcej w tej kategorii: Warsztaty dla kobiet w Völklingen »

Skomentuj

Upewnij się, że wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) są wypełnione.

Na Facebook`u

Najczęściej czytane