Witaj! ZALOGUJ SIĘ

Warsztaty dla kobiet w Völklingen

Warsztaty „To jest Twój czas” jest autorskim programem przygotowanym specjalnie dla emigrantek. Podczas nich nie poznasz prostego równania na sukces, nie usłysz magicznych zaklęć ani efektownych haseł, że „wszystko jest możliwe”. To intensywne spotkanie, podczas którego otrzymasz konkretną wiedzę i narzędzia, dzięki czemu zrobisz pierwszy krok do zmiany, na której Ci najbardziej zależy.

DLACZEGO WARTO PRZYJECHAĆ NA NASZE WARSZTATY  ?

Dziś kobiety chcą czegoś więcej i coraz odważniej, wbrew wszelkim trudnościom, idą do przodu. Nadszedł więc najwyższy czas, by sięgnąć po to, co dla nas ważne i zatroszczyć się o siebie. Nie marnuj już więcej czasu, koniec z wymówkami ! To jest Twój czas, a my pomożemy Ci ruszyć z miejsca ! 
 

WARSZTATY SKŁADAJĄ SIĘ Z DWÓCH MODUŁÓW

MODUŁ I. 

Jest wiele poradników na odniesienie sukcesu i wydaje się, że wszystko zostało już powiedziane/napisane. A jednak tak wiele osób wciąż nie rusza z miejsca i nie kończy tego, co zaczęło. Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia tych, którzy zmagali się z podobnymi sytuacjami. Takich jak Ty - emigrantów !

Podczas tej części warsztatów nauczysz się, jak:

 1. Przygotować się na zmiany, jakie niesie za sobą emigracja
 2. Znaleźć na siebie pomysł 
 3. Przestać wreszcie odpuszczać - siebie, swoje plany, swoje marzenia
 4. Stawiać sobie konkretne cele i je skutecznie realizować
 5. Zarządzać swoim czasem i być bardziej konsekwentną 

Prowadząca: Dr Adrianna Tomczak

MODUŁ II.

Podczas drugiej części spojrzysz na świat kobiet oczami mężczyzny. Poznasz schematy, które Cię ograniczają, stereotypy i nieprawdziwe przekonania. Wszystko po to,  byś mogła zbudować udane relacje z innymi, ale przede wszystkim z samą sobą. 

Najważniejsze aspekty, które zostana poruszone podczas tej części warsztatów:

 1. Kobieta i mężczyzna - bardzo podobni, a jednak różni mentalnie. Dowiesz się, jak myśli facet, by lepiej do niego docierać i wiedzieć, skąd wynikają jego zachowania. 
 2. Kobiecość i wewnętrzna siła. Bardzo często brakuje nam poczucia wolności, siły i bycia w 100 % sobą. Można jednak to zmienić, zacząć siebie doceniać i zacząć myśleć o sobie innymi kategoriami. 
 3. Klisze na temat kobiet. Wprawdzie żyjemy w XXI wieku, jednak w wielu sytuacjach nadal panują przekonania i stereotypy utrudniające kobietom życie. Różnica w zarobkach, szklane sufity czy mobbing. Czas najwyższy wyjść poza te archaiczne schematy !

Prowadzący: Stefan L. Eckert 

KIM JESTEŚMY ?

Dr Adrianna Tomczak 

Doktor nauk społecznych, certyfikowany trener rozwoju osobistego. Mam za sobą 11 lat pracy jako szkoleniowiec. Prowadzę blog „Emigracja po Sukces”, gdzie wspieram emigrantów we wprowadzaniu pozytywnych zmian w swoim życiu. Jestem autorką e-booka „Bo wszystko zaczyna się od pierwszego kroku…”. Specjalizuję się w zarządzaniu zmianą, motywacji, zarządzaniu czasem, wyznaczaniu i osiąganiu celów, kreowaniu wizerunku osób i firm oraz autoprezentacji. Prywatnie jestem mamą nastolatki, żoną, właścicielką czarnego labradora. Kocham sport i góry, nie mogłabym żyć bez książek.


Stefan L. Eckert 

Międzynarodowy coach, trener biznesu i rozwoju osobistego. Od 1998 r. szkoli w Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Polsce, Luksemburgu. Do jego klientów należą dyplomaci, menadżerowie, sportowcy, pracownicy dużych korporacji. Przez lata pracy zawodowej miał możliwość przestudiować strategie ludzi ze świata gospodarki, polityki, sportu i kultury, które doprowadziły ich na szczyty sukcesu. Autor podcastu „Sukcesu można się nauczyć”. Specjalizuje się w komunikacji interpersonalnej, radzenia sobie ze stresem, motywacji i wystąpień publicznych. Jego największą miłością jest dama na 4 łapach, 12 letnia Perełka. Najchętniej spędza wolny czas nad książką. 

DLA KOGO SĄ WARSZTATY ?

Emigrując podjęliśmy jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu, jednak wiele z nas po drodze przystanęło w miejscu. Nie rozwijają się, nie sięgają po swoje marzenia. Nie mają na siebie pomysłu na emigracji, więc zadowoliły się „tu i teraz” podróżując przez życie bez celu. Niektóre mają w sobie energię, pasję, chęć działania, ale nie wiedzą, jak zacząć czekając na właściwy moment. A ten wciąż nie nadchodzi.

Czujemy się zagubione, tracimy wiarę w siebie i swoje możliwości. My również przez to przechodziłyśmy. Doskonale wiemy, jak ważne jest wówczas wsparcie.

Dlatego jeśli:

 • czujesz się samotna i zagubiona na emigracji
 • zależy Ci na rozwoju osobistym 
 • szukasz bratniej duszy i wsparcia
 • chcesz wreszcie zatroszczyć się o siebie, 
 • czujesz, że to jest wreszcie TWÓJ CZAS …

NIE może Ciebie zabraknąć na tych warsztatach ! 

PROGRAM WARSZTATÓW:

 • Moduł I: godz. 10.00 - 12.30
  Zajęcia
  Przerwa kawowa
  Zajęcia
  PRZERWA 
 • Moduł II: godz. 13.00 - 15.00
  Zajęcia
  Przerwa kawowa
  Zajęcia
  Zakończenie 

Miejsce: Restauracja "Bistro 06"  Stadionstrasse 44 Völklingen

Kiedy: SOBOTA, 15.06.2019

Koszt:  37 euro / 1 osoba 
            60 euro / 2 osoby 

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. 

Tel: 01762453545

I PAMIĘTAJ …

Nie ma znaczenia czego mają dotyczyć zmiany i na jakiej płaszczyźnie chcesz je wprowadzić - zawodowej, osobistej, społecznej. Co oznacza dla Ciebie sukces i z czym się na co dzień mierzysz. Ile razy próbowałaś i ile razy odpuściłaś. Zacznij z nami jeszcze raz !

Przyjedź na warsztaty i zacznij wprowadzać mądre zmiany w życiu ! 

Zabierz ze sobą bliską Ci osobę - razem raźniej i TANIEJ ! 

ZAREZERWUJCIE MIEJSCA JUŻ DZIŚ !

Czekamy na Ciebie ! Do zobaczenia 15 czerwca ! 

Ada Tomczak

Ten blog powstał ponieważ uważam, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Ja przewróciłam swoje życie do góry nogami. Wiem, co to brak sił, by podnieść się z łóżka. Ale wiem również, że wszystko co złe też się kiedyś kończy. Codziennie ryzykuję, działam, podejmuję wyzwania, by moje życie było takie, jak chcę: zdrowe, aktywne, szczęśliwe. Ty również możesz to zrobić.

Czytaj dalej... ]

Skomentuj

Upewnij się, że wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) są wypełnione.

Na Facebook`u

Najczęściej czytane