Witaj! ZALOGUJ SIĘ

Polki Sobie Radzą

Majorka – wyspa, na której spełniają się marzenia

Regularnie czytam historie Polek na "Emigracja po Sukces", które często mnie inspirują i po krótkich przemyśleniach postanowiłam podzielić się także swoją historią. Nazywam się Asia, niedługo skończę 30 lat i jestem międzynarodowym fotografem ślubnym na słonecznej Majorce.

Czytaj dalej...

Wszechświat Cię wspiera

Pamiętam, że będąc jeszcze nastolatką słyszałam wielokrotnie, iż lepiej jest nie wypowiadać na głos swoich pragnień bo wtedy sie nie spełnia, że lepiej nie zapeszać. Ja jednak nie usłuchałam i wysyłałam we wszechświat intencje.  Jedną z nich była intencja związana z chęcią podróżowania, ale tez mieszkania w innym państwie.

Czytaj dalej...

Na Sycylię i Kalabrię bocznymi drogami

Witajcie serdecznie, mam nadzieję, że spodoba Wam się ten pomysł. Napisała do mnie czytelniczka "Kalabrii bocznymi drogami" z zapytaniem o moje życie we Włoszech. Zaproponowałam jej, aby przeprowadziła ze mną wywiad z pytaniami. Może będzie to ciekawa lektura również dla innych? A z drugiej strony jest mi łatwiej w ten sposób opowiedzieć o sobie, bo wszyscy wiecie, że ja nie umiem krótko pisać, a pytania zmuszą mnie do jakiegoś porządku, przynajmniej pozornie.... 

Czytaj dalej...

Na Facebook`u

Najczęściej czytane