fbpx
Witaj! ZALOGUJ SIĘ

Power Speech

Mój Power Speach to to nieszablonowe wystąpienie, będące ogromną dawką motywacji, praktycznych wskazówek i ciekawej wiedzy dla uczestników wszelkiego rodzaju konferencji, eventów, imprez wystawienniczych. Może być nie tylko źródłem energii oraz siły dla Ciebie i uczestników Twojego spotkania i świetnym jego urozmaiceniem. Warto przekonać się o jego niezwykłym działaniu ! 

SZCZEGÓŁY

Każde wystąpienie dostosowuję do odbiorców pod względem ich danych demograficznych oraz zawodowych. Świetnie działa zarówno w przypadku niewielkich, jak i licznych grup. Jeśli byłaś/byłeś uczestnikiem moich warsztatów to wiesz, jak pracuję i jak nawiązuję relacje z uczestnikami. Bardzo ważne jest dla mnie, by między nami powstała szczególna więź. Zależy mi na tym, by byli cały czas skupieni i chętnie angażowali się w jego przebieg. Bo nie chodzi o puste frazesy, lecz podjęcie działania ! Wystąpienie trwa od 30 do 60 minut i jest naszpikowane praktyczną wiedzą oraz pomocnymi wskazówkami do wprowadzenia w życie. Nie brakuje w nim też humoru, inspiracji i energii. 

PRZYKŁADOWE TEMATY WYSTĄPIEŃ 

Motywacja

 • Emigracja jako szansa na sukces
 • Dlaczego warto się wspierać na emigracji, czyli o budowaniu i roli otoczenia w naszym życiu
 • Porażki jako lekcje osiągania sukcesu. Jak znaleźć motywację po wielu niepowodzeniach?
 • Odwaga w działaniu, czyli jak zrobić pierwszy krok  
 • Jak sięgać po swoje, gdy świat nam przeszkadza?
 • Jak zmęczenie i brak poczucia sensu przerobić w dobrą energię ?
 • Produktywność i efektywność motorem zmian
 • Zarządzanie sobą w czasie 

Biznes speach 

 • Zostań marką w czasach kryzysu zaufania, czyli dlaczego wady mogą okazać się skuteczniejsze od zalet 
 • Jak fascynować innych słowem, czyli skutecznie budowć swój biznes językiem storytellingu
 • Public relation w małej firmie czyli dlaczego w dzisiejszych czasach marketing to za mało 

ZAINTERESOWANA? ZAINTERESOWANY? 

Wobec tego skontaktuj się ze mną mailowo w celu ustalenia szczegółów. Musimy ustalić wspólnie kilka elementów, by przygotować dla Ciebie coś niesamowitego i niepowtarzalnego ! To mój osobisty mail, do którego tylko ja mam dostęp: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ILE TO KOSZTUJE? 

Cena ustalane są indywidualnie w zależności od postawionego celu, Twoich wymagań, tematyki, liczebności grupy. Po prostu napisz, a na pewno coś wspólnie ustalimy ! 

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest dr Adrianna Tomczak. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoją korespondencję, jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne.

Ada Tomczak

Ten blog powstał ponieważ uważam, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Ja przewróciłam swoje życie do góry nogami. Wiem, co to brak sił, by podnieść się z łóżka. Ale wiem również, że wszystko co złe też się kiedyś kończy. Codziennie ryzykuję, działam, podejmuję wyzwania, by moje życie było takie, jak chcę: zdrowe, aktywne, szczęśliwe. Ty również możesz to zrobić.

Czytaj dalej... ]

Strona: www.emigracjaposukces.com Email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na Facebook`u

Najczęściej czytane

Artykuły