fbpx
Witaj! ZALOGUJ SIĘ

Audyt marketingowy

Jeśli chcesz, aby ktoś zrobił audyt Twoich treści w sieci i powiedział Ci, co zrobić, aby było jeszcze lepiej - jesteś w dobrym miejscu! 

Audyt to analiza i ocena dotychczas prowadzonych przez Ciebie działań online. To możliwość spojrzenia na swój biznes z “lotu ptaka” i przyjrzenia się jego mocnym i słabym stronom.

Jeśli:

- chcesz mieć wreszcie porządek na Facebooku, Instagramie albo Linkedinie?

- nie wiesz, dlaczego Twoja strona internetowa nie budzi zainteresowania?

- chcesz poprawić swój kontakt z obdiorcami/klientami?

Pomogę Ci w tym! 

DLACZEGO WARTO PRZEPROWADZIĆ AUDYT?

 

- poznasz przyczyny Twoich niepowodzeń (np. brak klientów);-

- dowiesz się co należy zmienić/poprawić, aby Twoje działania nabrały tempa, by móc realizować swoje cele biznesowe;

- uporządkujesz swoje dotychczasowe działania w przestrzeni online;

- będziesz wiedzieć w jakim kierunku masz iść;

- zyskasz nową energię do działania.

KIM JESTEM? 

Mam ponad 13 lat doświadczenia w obszarze marketingu i PR pracując dla osób prywatnych i firm oraz ponad 20-letnie w pracy z klientami. Zdobywanie zaufania klientów, budowanie spójnej strategii wizerunkowej, tworzenie skutecznych planów działania, ofert sprzedażowych, treści i grafik - to obszary, w których mogę Ci pomóc. Jestem autorką bloga "Emigracja po Sukces", dwóch ebooków, kursu online oraz cyklicznych spotkań rozwojowo-biznesowych dla Polek w Bonn, które cieszą się ogromną popularnością. Moja społeczność to łącznie 16.000 osób, ale w szczególności jestem dumna z grupy „Zmieniamy nawyki” oraz „Polki sobie radzą. Społeczność przedsiębiorczych emigrantek"., która skupia ponad 5.000 kobiet z całego świata wspierających się na wielu płaszczyznach, w tym biznesowej.

ZASADY AUDYTU

Aby wesprzeć Twoje działania najpierw muszę Cię lepiej poznać. Dlatego na początku poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety. Gdy otrzymam odpowiedzi potrzebuję ok. tygodnia na dokładną analizę i przygotowanie rekomendacji dot. zmian. Wówczas spotykamy się na ok. 1,5 h rozmowie (wspólnie ustalamy dogodny termin) podczas której szczegółowo wszystko omówimy i ustalimy strategię działania dla Twojego bizensu, określimy silne i słabe strony, Twojego idealnego klienta i kanały dotarcia do niego. Po spotkaniu w ciągu 48 h otrzymasz drogą elektroniczną dokument podsumowujący spotkanie wraz z ustaleniami, wnioskami oraz planem działania (dokument pdf). 

KOSZT150 euro
KONTAKT: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZRÓB AUDYT SWOICH TREŚCI  A POKAŻĘ CI, JAK PRZYJĄĆ WŁAŚCIWY KURS I DOPŁYNĄĆ DO WŁAŚCIWEGO PORTU. 
 

Ada Tomczak

Ten blog powstał ponieważ uważam, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Ja przewróciłam swoje życie do góry nogami. Wiem, co to brak sił, by podnieść się z łóżka. Ale wiem również, że wszystko co złe też się kiedyś kończy. Codziennie ryzykuję, działam, podejmuję wyzwania, by moje życie było takie, jak chcę: zdrowe, aktywne, szczęśliwe. Ty również możesz to zrobić.

Czytaj dalej... ]

Strona: www.emigracjaposukces.com

Na Facebook`u

Najczęściej czytane

Artykuły